Location : Home > G > GL300F35CET
GL300F35CET
Share on FacebookShare on Facebook
GL300F35CET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0447642001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
ATSA6BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 8-16 AWG