Location : Home > G > GL250F23IDT
GL250F23IDT
Share on FacebookShare on Facebook
GL250F23IDT distributors
0386007628 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
346-93-123-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 23POS GOLD
346-93-123-41-013000 IC 55940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-93-123-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157250 2016+ CONN SOCKET SIP 23POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-93-123-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278810 2016+ CONN SOCKET SIP 23POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-93-123-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ STRIP SOCKET 23 POS PRESS FIT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-6437538-5 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors SOCKET ASSY
2-6437538-5 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-6437538-5 TE Connectivity AMP Connectors 157810 2016+ SOCKET ASSY Unitronix Electronics Limited
316-93-159-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0386106329 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 29 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
316-83-123-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-123-41-008101 Preci-Dip 147190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-123-41-008101 Preci-Dip 289190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68685-430LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
153260-2000-TB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
325312-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
826467-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
826467-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 6POS VERT GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
6-103669-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin