Location : Home > G > GL240F35CDT
GL240F35CDT
Share on FacebookShare on Facebook
GL240F35CDT distributors
410-87-354-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-87-354-01-640101 Preci-Dip 147230 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-87-354-01-640101 Preci-Dip 287850 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38115-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38115-16-0 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38115-16-0 NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
546-87-365-14-000147 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 365POS GOLD
546-87-365-14-000147 Preci-Dip 147620 2016+ CONN SOCKET PGA 365POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-87-365-14-000147 Preci-Dip 289090 2016+ CONN SOCKET PGA 365POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1555060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1555060000 Electronics 25359 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1555060000 Electronics 25359 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1555060000 WEIDMULLER 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
1807500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1807500000 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1807500000 Weidmuller 147390 2016+ S2L-SMT 3.50/12/90G 3.2 BK Unitronix Electronics Limited
851-87-016-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-87-016-10-001101 IC 56350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-016-10-001101 Preci-Dip 157280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-016-10-001101 Preci-Dip 297910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-024-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 24 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-024-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-024-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-024-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 24POS DUAL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-024-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 24POS DUAL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0003062011 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural
925370-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.100" (2.54mm)
925370-3 STOCK 45460 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
925370-3 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0511110310 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)