Location : Home > G > GL200F23IET
GL200F23IET
Share on FacebookShare on Facebook
GL200F23IET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EX18000000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
EX18000000J0G Amphenol FCI 147230 2016+ 500 TB SOC MATCH/TX Unitronix Electronics Limited
EX18000000J0G IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1808816 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1808816 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1808816 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1808816 Phoenix Contact 299070 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1703959 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 4 Position Terminal Block Header, Female Sockets Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange
1703959 Phoenix Contact 147170 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1703959 Phoenix Contact 288370 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0707138 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 5 Position Terminal Block Header, Male Pins Green Screw Mount - Front Flange