Location : Home > G > GL169F23IDT
GL169F23IDT
Share on FacebookShare on Facebook
GL169F23IDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-041-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-041-10-001101 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-041-10-001101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
310-13-146-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1644020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 135¡ã Through Hole
1644020000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 23POS 135 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1644020000 Weidmuller 147270 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1644020000 Weidmuller 299010 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com