Location : Home > G > GL147F35CDT
GL147F35CDT
Share on FacebookShare on Facebook
GL147F35CDT distributors
7A-12.000MAAQ-T Crystals and Oscillators Crystals CRYSTAL 12.000MHZ 10PF SMT
650136N001 TE Connectivity Raychem Cable 262450 1538+ INSULATION SLEEVE Alphatek Technology Limited
TS041F23IET Crystals and Oscillators Crystals 4.194304MHz ¡À20ppm Crystal 20pF 120 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
TS041F23IET IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS041F23IET NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS050SM-1E Crystals and Oscillators Crystals 5.0688MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 80 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
ATS050SM-1E CTS-Frequency Controls 57669 2015+ CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS050SM-1E CTS-Frequency Controls 62395 1538+ CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF SMD Alphatek Technology Limited
ATS050SM-1E CTS-Frequency Controls 88450 2015+ CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS050SM-1E CTS-Frequency Controls 88450 2015+ CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ECS-160-S-23B-TR Crystals and Oscillators Crystals 16MHz ¡À30ppm Crystal Series 60 Ohm -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ECS-160-S-23B-TR ECS Inc 57859 2015+ CRYSTAL 16.0000MHZ SERIES SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-160-S-23B-TR ECS Inc. (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
ECS-160-S-23B-TR IC 36592 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1729660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1729660000 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1729660000 Weidmuller 289150 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com