Location : Home > G > GL100F35IET
GL100F35IET
Share on FacebookShare on Facebook
GL100F35IET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRF5804TRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 40V 2.5A 6-TSOP
IRF5804TRPBF IR 78400 2016 TSOP-6 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRF5804TRPBF IR 11848 14-15+ TSOP6 Nego IC Co.Doris@negoic.com
FQI4N20LTU Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 3.8A I2PAK
FQI4N20LTU Electronics 26330 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FQI4N20LTU FAIRCHILD 7893 16+ TO-262 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
FQI4N20LTU Originalnew 58201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
GSD2004WS-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 240V 225MA SOD323
GSD2004WS-HE3-18 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GSD2004WS-HE3-18 NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-ETX1506-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 15A TO220-2
VS-ETX1506-M3 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-ETX1506-M3 NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-ETX1506-M3 Vishay 7893 16+ TO-220 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
20020130-G131A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 45¡ã Through Hole
20020130-G131A01LF Amphenol FCI 147330 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020130-G131A01LF Amphenol FCI 288990 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020130-G131A01LF IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BP/JB3816-2 Eaton 157720 2016+ STUD TYPE JUNCTION BLOCK Unitronix Electronics Limited
BP/JB3816-2 IC 39040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BP/JB3816-2 NEW 87770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PV14-14SLF-C IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PV14-14SLF-C NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS06315A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS06315A00J0G Amphenol FCI 146940 2016+ 381 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS06315A00J0G IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS06315A00J0G NEW 88290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1843826 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1843826 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1843826 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
0399608207 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.315" (8.00mm) Through Hole
OSTTR041550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
OSTTR041550 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTTR041550 NEW 78250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTR041550 On Shore Technology Inc. 147250 2016+ TERM BLOCK RISING CLAMP 4POS Unitronix Electronics Limited
1723205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1723205 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1723205 Phoenix Contact 298350 2016+ PRINTED CIRCUIT TERM 22A 250V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1723205 Phoenix Contact 8000 2012+ PRINTED CIRCUIT TERM 22A 250V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5834-0-15-80-23-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.045" ~ 0.065" (1.14mm ~ 1.65mm) No Tail Press-Fit
5834-0-15-80-23-27-10-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
160650-3 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated