Location : Home > G > GL036F35IET
GL036F35IET
Share on FacebookShare on Facebook
GL036F35IET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A206103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A206103 IC 40540 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A206103 Eaton 147410 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A206103 IC 40440 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A206103 NEW 74600 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK50504330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50504330J0G Amphenol FCI 156940 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50504330J0G IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50504330J0G NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
403C35D26M00000 Crystals and Oscillators Crystals 26MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 60 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
403C35D26M00000 CTS-Frequency Controls 87690 2015+ CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
403C35D26M00000 CTS-Frequency Controls 87690 2015+ CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
403C35D26M00000 IC 57400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFH1622G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELFH1622G Amphenol PCD 157090 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
ELFH1622G IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFH1622G NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ150150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OSTOQ150150 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ150150 NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ150150 On Shore Technology Inc. 157010 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
SIT8008BI-22-33S-100.000000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 100MHZ ST
2-282857-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
2-282857-3 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLK SIDE ENTRY 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282857-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-282857-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK SIDE ENTRY 23POS 5.08MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1700097 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole