Location : Home > G > GJM1555C1H7R5DB01D
GJM1555C1H7R5DB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GJM1555C1H7R5DB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GJM1555C1H7R5DB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 7.5pF 50Volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GJM1555C1H7R5DB01D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GJM1555C1H7R5DB01D CAP CER 7.5PF 50V NP0 0402 791600 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GJM1555C1H7R5DB01D CAP CER 7.5PF 50V NP0 0402 686400 MURATA 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GJM1555C1H7R5DB01D CAP CER 7.5PF 50V NP0 0402 1750 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
GJM1555C1H7R5DB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 7.5pF 50Volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd