Location : Home > G > GJM1555C1H7R4DB01D
GJM1555C1H7R4DB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GJM1555C1H7R4DB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GJM1555C1H7R4DB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 7.4pF 50Volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GJM1555C1H7R4DB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 7.4pF 50Volts C0G +/ 80,000 Murata 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
GJM1555C1H7R4DB01D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GJM1555C1H7R4DB01D CAP CER 7.4PF 50V NP0 0402 686500 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.