Location : Home > G > GJM1555C1H3R2BB01D
GJM1555C1H3R2BB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GJM1555C1H3R2BB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GJM1555C1H3R2BB01D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GJM1555C1H3R2BB01D CAP CER 3.2PF 50V NP0 0402 585200 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GJM1555C1H3R2BB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 3.2pF 50Volts C0G +/ 80,000 Murata update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com