Location : Home > G > GJM1555C1H1R3CB01D
GJM1555C1H1R3CB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GJM1555C1H1R3CB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GJM1555C1H1R3CB01D 654789 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GJM1555C1H1R3CB01D CAP CER 1.3PF 50V NP0 0402 550000 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
GJM1555C1H1R3CB01D CAP CER 1.3PF 50V NP0 0402 1336400 Murata Electronics North Ameri 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GJM1555C1H1R3CB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 1.3pF 50Volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com