Location : Home > G > GJM0335C1E6R2WB01D
GJM0335C1E6R2WB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GJM0335C1E6R2WB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GJM0335C1E6R2WB01D CAP CER 6.2PF 25V NP0 0201 889300 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GJM0335C1E6R2WB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 6.2pF 25Volts C0G +/ 80,000 Murata update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com