Location : Home > G > GJM0335C1E5R3DB01D
GJM0335C1E5R3DB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GJM0335C1E5R3DB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GJM0335C1E5R3DB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 5.3pF 25Volts C0G +/ 80,000 Murata 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
GJM0335C1E5R3DB01D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GJM0335C1E5R3DB01D CAP CER 5.3PF 25V NP0 0201 777400 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GJM0335C1E5R3DB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 5.3pF 25Volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com