Location : Home > G > GJM0335C1E4R9CB01D
GJM0335C1E4R9CB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GJM0335C1E4R9CB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GJM0335C1E4R9CB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 4.9pF 25Volts C0G +/ 80,000 Murata 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
GJM0335C1E4R9CB01D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GJM0335C1E4R9CB01D CAP CER 4.9PF 25V NP0 0201 777900 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GJM0335C1E4R9CB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 4.9pF 25Volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com