Location : Home > G > GJM0335C1E1R2CB01D
GJM0335C1E1R2CB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GJM0335C1E1R2CB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GJM0335C1E1R2CB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 1.2pF 25Volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS80J471MDNASQPX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H