Location : Home > G > GFTSAX-21
GFTSAX-21
Share on FacebookShare on Facebook
GFTSAX-21 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9760-916 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories 97 D/C 16 16S RECP LINK CHAIN
10085303-2010ELF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SLIM LINE SATA 7+6P PLUG
DJT10F21-35PC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
D38999/24FE6JE Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
142A10269X Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 34POS SOCKET OPEN NO S/R
KJB7T19F32BE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
GTS06A-22-27P Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
801-93-021-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
MC-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
MC-4 EPSON 42415 1538+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD Alphatek Technology Limited
MC-4 EPSON 57839 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MC-4 EPSON 77950 2015+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 7.0PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MC-4 EPSON 140090 17+/18+ CRYSTAL 32.7680 KHZ 18.0PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
1794290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1794290000 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1794290000 Weidmuller 157490 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1794290000 Weidmuller 287950 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com