Location : Home > G > GEC34SGSN-M89
GEC34SGSN-M89
Share on FacebookShare on Facebook
GEC34SGSN-M89 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GEC34SGSN-M89 CONN HEADER 34POS .100 RT/A SMD 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GEC34SGSN-M89 CONN HEADER 34POS .100 RT/A SMD 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-058-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 58 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-058-20-001101 IC 57980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-058-20-001101 Preci-Dip 157290 2016+ CONN HDR 58POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-058-20-001101 Preci-Dip 287590 2016+ CONN HDR 58POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0702800823 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 70 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold