Location : Home > G > GEC26SGSN-M89
GEC26SGSN-M89
Share on FacebookShare on Facebook
GEC26SGSN-M89 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GEC26SGSN-M89 CONN HEADER 26POS .100 RT/A SMD 147270 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929665-01-21-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929665-01-21-EU 3M 157120 2016+ CONN HEADER 42POS STR DUAL .100 Unitronix Electronics Limited
929665-01-21-EU 3M 288110 2016+ CONN HEADER 42POS STR DUAL .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929665-01-21-EU IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0015911580 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 58 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold