Location : Home > G > GEC15DABN-M30
GEC15DABN-M30
Share on FacebookShare on Facebook
GEC15DABN-M30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GEC15DABN-M30 CONN HEADER 30POS .100 DUAL SMD 147320 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
GEC15DABN-M30 CONN HEADER 30POS .100 DUAL SMD 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0705430121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold