Location : Home > G > GDZ15B-G3-18
GDZ15B-G3-18
Share on FacebookShare on Facebook
GDZ15B-G3-18 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GDZ15B-G3-18 SOD323 989000 VISHAY 16+ROHS NEW ORIGINAL Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ82DE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 2W DO204AL
BS170PSTOB Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 0.27A TO92-3
BS170PSTOB Diodes Inc 157209 15+ MOSFET N-CHAN 60V TO92-3 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BS170PSTOB Electronics 26821 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
BS170PSTOB IC 38780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN 1ZV1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1.5A AXIAL
RN 1ZV1 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN 1ZV1 NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2716716 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2716716 Phoenix Contact 8000 2012+ BARRIER BLOCK 6POS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2716716 Phoenix Contact 8000 2012+ BARRIER BLOCK 6POS TPC Global Service Co.Ltd.
5432148 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole