Location : Home > G > GCM32ER71E106KA57K
GCM32ER71E106KA57K
Share on FacebookShare on Facebook
GCM32ER71E106KA57K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM32ER71E106KA57K CAP CER 10UF 25V 10 X7R 1210 710200 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM32ER71E106KA57K 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GCM32ER71E106KA57K CAP CER 10UF 25V 10 X7R 1210 1235200 Murata Electronics North Ameri 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GCM32ER71E106KA57K Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF 25Volts X7R 10 Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com