Location : Home > G > GCM31MR71H684KA55L
GCM31MR71H684KA55L
Share on FacebookShare on Facebook
GCM31MR71H684KA55L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM31MR71H684KA55L CAP CER 0.68UF 50V 10 X7R 1206 912700 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GCM31MR71H684KA55L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.68uF 50Volts X7R 10 Lea 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GCM31MR71H684KA55L CAP CER 0.68UF 50V 10 X7R 1206 912700 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM31MR71H684KA55L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.68uF 50Volts X7R 10 Lea 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com