Location : Home > G > GCM31MR71E155KA55L
GCM31MR71E155KA55L
Share on FacebookShare on Facebook
GCM31MR71E155KA55L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM31MR71E155KA55L CAP CER 1.5UF 25V 10 X7R 1206 912800 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM31MR71E155KA55L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5uF 25Volts 10 Learn Mo 80,000 Murata update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
GCM31MR71E155KA55L 2013+ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
GCM31MR71E155KA55L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5uF 25Volts 10 Learn Mo 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com