Location : Home > G > GCM21BR71C334KA37L
GCM21BR71C334KA37L
Share on FacebookShare on Facebook
GCM21BR71C334KA37L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM21BR71C334KA37L CAP CER 0.33UF 16V 10 X7R 0805 1354000 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GCM21BR71C334KA37L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.33uF 16volt X7R +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com