Location : Home > G > GCM21BR71C334KA37K
GCM21BR71C334KA37K
Share on FacebookShare on Facebook
GCM21BR71C334KA37K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM21BR71C334KA37K CAP CER 0.33UF 16V 10 X7R 0805 885100 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM21BR71C334KA37K 2013+ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
GCM21BR71C334KA37K CAP CER 0.33UF 16V 10 X7R 0805 875100 MURATA 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GCM21BR71C334KA37K CAP CER 0.33UF 16V 10 X7R 0805 1510100 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GCM21BR71C334KA37K Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.33uF 16volt X7R +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com