Location : Home > G > GCM2165C2A331JA16D
GCM2165C2A331JA16D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM2165C2A331JA16D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM2165C2A331JA16D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 330pF 100Volts C0G 0.05 L 80,000 Murata update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
GCM2165C2A331JA16D CAP CER 330PF 100V 5 NP0 0805 1233700 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
GCM2165C2A331JA16D CAP CER 330PF 100V 5 NP0 0805 708700 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM2165C2A331JA16D 2013+ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
GCM2165C2A331JA16D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 330pF 100Volts C0G 0.05 L 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com