Location : Home > G > GCM188R72A222KA37D
GCM188R72A222KA37D
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for GCM188R72A222KA37D distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
GCM188R72A222KA37D MURATA SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
GCM188R72A222KA37D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM188R72A222KA37D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 2200pF 100volts X7R 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GCM188R72A222KA37D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GCM188R72A222KA37D CAP CER 2200PF 100V 10 X7R 0603 610900 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM188R72A222KA37D CAP CER 2200PF 100V 10 X7R 0603 505700 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GCM188R72A222KA37D SMD Capacitor 8000 Murata 2013+ IN STOCK Leading(HK) IC Distributor Limited