Location : Home > G > GCM188R71H472KA37D
GCM188R71H472KA37D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM188R71H472KA37D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM188R71H472KA37D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 4700pF 50volts X7R + 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GCM188R71H472KA37D CAP CER 4700PF 50V 10 X7R 0603 75000 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
GCM188R71H472KA37D CAP CER 4700PF 50V 10 X7R 0603 1340700 Murata Electronics North Ameri 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com