Location : Home > G > GCM188R71E683KA57D
GCM188R71E683KA57D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM188R71E683KA57D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM188R71E683KA57D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068uF 25Volts X7R 10 Le 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
GCM188R71E683KA57D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GCM188R71E683KA57D CAP CER 0.068UF 25V 10 X7R 0603 904500 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GCM188R71E683KA57D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068uF 25Volts X7R 10 Le 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com