Location : Home > G > GCM1885C2A4R7CZ13D
GCM1885C2A4R7CZ13D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM1885C2A4R7CZ13D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM1885C2A4R7CZ13D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 4.7pF 100volts C0G + 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GCM1885C2A4R7CZ13D CAP CER 4.7PF 100V NP0 0603 1454400 Murata Electronics North Ameri 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GCM1885C2A4R7CZ13D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 4.7pF 100volts C0G + 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com