Location : Home > G > GCM1885C2A271JA16D
GCM1885C2A271JA16D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM1885C2A271JA16D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM1885C2A271JA16D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GCM1885C2A271JA16D CAP CER 270PF 100V 5 NP0 0603 589900 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GCM1885C2A271JA16D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 270pF 100Volts 5 Learn Mo 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com