Location : Home > G > GCM1885C2A152JA16D
GCM1885C2A152JA16D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM1885C2A152JA16D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM1885C2A152JA16D CAP CER 1500PF 100V 5 NP0 0603 590300 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GCM1885C2A152JA16D CAP CER 1500PF 100V 5 NP0 0603 485100 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GCM1885C2A152JA16D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 1500pF 100volts C0G 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com