Location : Home > G > GCM1885C1H910JA16D
GCM1885C1H910JA16D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM1885C1H910JA16D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM1885C1H910JA16D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 91pF 50Volts C0G 5 Learn 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
GCM1885C1H910JA16D CAP CER 91PF 50V 5 NP0 0603 806800 MURATA 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GCM1885C1H910JA16D CAP CER 91PF 50V 5 NP0 0603 701600 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GCM1885C1H910JA16D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 91pF 50Volts C0G 5 Learn 80,000 Murata update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
GCM1885C1H910JA16D CAP CER 91PF 50V 5 NP0 0603 1325800 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
GCM1885C1H910JA16D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 91pF 50Volts C0G 5 Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com