Location : Home > G > GCM155R71H472KA37D
GCM155R71H472KA37D
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for GCM155R71H472KA37D distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
GCM155R71H472KA37D MURATA SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
GCM155R71H472KA37D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM155R71H472KA37D 654789 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GCM155R71H472KA37D CAP CER 4700PF 50V 10 X7R 0402 30000 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
GCM155R71H472KA37D CAP CER 4700PF 50V 10 X7R 0402 1348000 Murata Electronics North Ameri 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GCM155R71H472KA37D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 4700pF 50volts X7R + 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com