Location : Home > G > GCM0335C1E3R9CD03D
GCM0335C1E3R9CD03D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM0335C1E3R9CD03D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM0335C1E3R9CD03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.9pF 25Volts 0.25pF Lear 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GCM0335C1E3R9CD03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.9pF 25Volts 0.25pF Lear 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GCM0335C1E3R9CD03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.9pF 25Volts 0.25pF Lear 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GCM0335C1E3R9CD03D CAP CER 3.9PF 25V NP0 0201 684600 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM0335C1E3R9CD03D CAP CER 3.9PF 25V NP0 0201 579400 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
443 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Static Dissipative (SD) Green 0.075" (1.91mm) 25' (7.622m)