Location : Home > G > GCM0335C1E360JD03D
GCM0335C1E360JD03D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM0335C1E360JD03D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM0335C1E360JD03D CAP CER 36PF 25V 5 NP0 0201 685700 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM0335C1E360JD03D CAP CER 36PF 25V 5 NP0 0201 580500 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GCM0335C1E360JD03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 36pF 25Volts 5 Learn More 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GCM0335C1E360JD03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 36pF 25Volts 5 Learn More 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd