Location : Home > G > GCM0335C1E2R1CD03D
GCM0335C1E2R1CD03D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM0335C1E2R1CD03D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM0335C1E2R1CD03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.1pF 25Volts 0.25pF Lear 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GCM0335C1E2R1CD03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.1pF 25Volts 0.25pF Lear 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
GCM0335C1E2R1CD03D CAP CER 2.1PF 25V NP0 0201 686800 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM0335C1E2R1CD03D CAP CER 2.1PF 25V NP0 0201 581600 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.