Location : Home > G > GCM0335C1E1R6CD03D
GCM0335C1E1R6CD03D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM0335C1E1R6CD03D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM0335C1E1R6CD03D CAP CER 1.6PF 25V NP0 0201 687700 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM0335C1E1R6CD03D CAP CER 1.6PF 25V NP0 0201 582500 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GCM0335C1E1R6CD03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.6pF 25Volts 0.25pF Lear 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd