Location : Home > G > GCM0335C1E1R0CD03D
GCM0335C1E1R0CD03D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM0335C1E1R0CD03D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM0335C1E1R0CD03D CAP CER 1PF 25V NP0 0201 688300 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM0335C1E1R0CD03D CAP CER 1PF 25V NP0 0201 583100 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GCM0335C1E1R0CD03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1pF 25Volts 0.25pF Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GCM0335C1E1R0CD03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1pF 25Volts 0.25pF Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com