Location : Home > G > GCJ219R71H333KA01D
GCJ219R71H333KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GCJ219R71H333KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCJ219R71H333KA01D CAP CER 0.033UF 50V 10 X7R 0805 1456300 Murata Electronics North Ameri 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GCJ219R71H333KA01D CAP CER 0.033UF 50V 10 X7R 0805 800300 Murata Electronics North Ameri 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GCJ219R71H333KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 50volts 0.033uF X7R 80,000 Murata 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd