Location : Home > G > GCJ216R71H153KA01D
GCJ216R71H153KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GCJ216R71H153KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCJ216R71H153KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 50volts 0.015uF X7R 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GCJ216R71H153KA01D CAP CER 0.015UF 50V 10 X7R 0805 584700 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCJ216R71H153KA01D CAP CER 0.015UF 50V 10 X7R 0805 1230700 Murata Electronics North Ameri 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com