Location : Home > G > GBC33SBSN-M89
GBC33SBSN-M89
Share on FacebookShare on Facebook
GBC33SBSN-M89 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GBC33SBSN-M89 CONN HEADER 33POS .100 RT/A SMD 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GBC33SBSN-M89 CONN HEADER 33POS .100 RT/A SMD 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146285-0-25 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 25 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146285-0-25 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146285-0-25 TE Connectivity AMP Connectors 147640 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 25POS STR Unitronix Electronics Limited
9-146285-0-25 TE Connectivity AMP Connectors 298110 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 25POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com