Location : Home > G > GBC27SGSN-M89
GBC27SGSN-M89
Share on FacebookShare on Facebook
GBC27SGSN-M89 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GBC27SGSN-M89 CONN HEADER 27POS .100 RT/A SMD 147370 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
GBC27SGSN-M89 CONN HEADER 27POS .100 RT/A SMD 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GBC27SGSN-M89 CONN HEADER 27POS .100 RT/A SMD 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146257-0-23 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146257-0-23 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
9-146257-0-23 IC 56610 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146257-0-23 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 46POS STR Unitronix Electronics Limited
9-146257-0-23 TE Connectivity AMP Connectors 288470 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 46POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com