Location : Home > G > GBC25SGSN-M89
GBC25SGSN-M89
Share on FacebookShare on Facebook
GBC25SGSN-M89 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GBC25SGSN-M89 CONN HEADER 25POS .100 RT/A SMD 147720 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
98414-G06-26LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold, GXT?
98414-G06-26LF Amphenol FCI 147810 2016+ CONN HEADER 26POS 2MM STR DL PCB Unitronix Electronics Limited
98414-G06-26LF Amphenol FCI 289170 2016+ CONN HEADER 26POS 2MM STR DL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
98414-G06-26LF IC 36291 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
98414-G06-26LF STOCK 46080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0436501214 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
860-80-023-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
860-80-023-40-001101 Preci-Dip 147580 2016+ CONN HDR 23POS 1MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
860-80-023-40-001101 Preci-Dip 288170 2016+ CONN HDR 23POS 1MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com