Location : Home > G > GBC16SGSN-M89
GBC16SGSN-M89
Share on FacebookShare on Facebook
GBC16SGSN-M89 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GBC16SGSN-M89 CONN HEADER 16POS .100 RT/A SMD 157850 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1443239 Industrial Controls, Meters Sensor Cable - Assemblies CABLE
70098-1664 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment EDGE SENSOR
CENGLH7A400-10-504HC-C Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontroller or Microprocessor Modules - Embedded Module ARM922T, LH7A400 200MHz 64MB 32MB
ADSP-2185MKSTZ-300 AD 10500 14-15+ LQFP-100P Nego IC Co.Doris@negoic.com
ADSP-2185MKSTZ-300 AD 2850 16+ QFP Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EP3SE80F780C4 brenda@hon 81246 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EP3SE80F780C4 ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATSAMD21E15B-MFT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ SAM D21E Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-QFN (5x5)
XC3S500E-WFR Integrated Circuits (ICs) Embedded - FPGAs (Field Programmable Gate Array) IC FPGA
5022R-302F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3¦ÌH Unshielded Inductor 455mA 1.8 Ohm Max 2-SMD
5022R-302F Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5022R-302F Electronics 26549 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5022R-302F IC 38120 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
5022R-302F STOCK 45280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5022-274F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270¦ÌH Unshielded Inductor 182mA 11 Ohm Max 2-SMD