Location : Home > G > GAA3R512
GAA3R512
Share on FacebookShare on Facebook
GAA3R512 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GAA3R512 Trimmer / Variable Capacitors 0.35 - 3.5pF 250 VDC 80,000 Sprague Goodman 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GAA3R512 CAP TRIMMER 0.35-3.5PF 250V TH 1313300 Sprague-Goodman 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GAA3R512 CAP TRIMMER 0.35-3.5PF 250V TH 678300 Sprague-Goodman 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com