Location : Home > G > GAA10003
GAA10003
Share on FacebookShare on Facebook
GAA10003 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GAA10003 Trimmer / Variable Capacitors 1.0 - 10.0pF 250 VDC 80,000 Sprague Goodman 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GAA10003 CAP TRIM 1-10PF 250V PANEL MOUNT 1243800 Sprague-Goodman 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GAA10003 CAP TRIM 1-10PF 250V PANEL MOUNT 583800 Sprague-Goodman 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GAA10003 CAP TRIM 1-10PF 250V PANEL MOUNT 583800 Sprague-Goodman 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GAA10003 Trimmer / Variable Capacitors 1.0 - 10.0pF 250 VDC 80,000 Sprague Goodman 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GAA10003 Original&New&Rhos 96350 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com