Location : Home > G > GAA10002
GAA10002
Share on FacebookShare on Facebook
GAA10002 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GAA10002 CAP TRIMMER 1-10PF 250V PNL 14225 Sprague-Goodman 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
GAA10002 Trimmer / Variable Capacitors 1.0 - 10.0pF 250 VDC 80,000 Sprague Goodman 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GAA10002 CAP TRIMMER 1-10PF 250V PNL 1314300 Sprague-Goodman 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GAA10002 RohsAndNew 87640 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
GAA10002 Original&New&Rhos 96350 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com