Location : Home > G > GA352QR7GF152KW01L
GA352QR7GF152KW01L
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for GA352QR7GF152KW01L distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
GA352QR7GF152KW01L MURATA SMD 1389 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
GA352QR7GF152KW01L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GA352QR7GF152KW01L CAP CER 1500PF 250V 10 2211 785900 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GA352QR7GF152KW01L CAP CER 1500PF 250V 10 2211 891100 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GA352QR7GF152KW01L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2211 1500pF 250Vac X7R 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com